Temizlik Yönetimi


Kalabalık grupların birlikte yaşadığı mekânlarda aileler ve çocuklar için gerekli olan en temel hizmetlerden biri de temizlik hizmetleridir. Değişen hijyen kurallarına en ekonomik ve profesyonel çözümler PERAMER YÖNETİM tarafından en iyi şekilde sunulmaktadır.

 

İş yerleri ve toplu yaşam alanlarında optimum çözümle maksimum faydayı sağlama amacını kendisine ilke edinmiş olan PERAMER YÖNETİM, temizlik hizmetlerinin, toplu yaşamın modern yüzlerinden biri olduğunu sürekli hatırlamaktadır.

 

Temizlik hizmetlerini sunarken, sağlık ve güvenlik konularına maksimum özen göstererek hem hizmet alanların hem de temizlik yapılan alanın zarar görmemesi için çaba sarf ederiz.

 

Periyodik şekilde yapılan temizlik, mikroorganizmaların sağlık problemi oluşturmaması ve olası risklerin bertaraf edilmesi için en etkili yöntemdir.

Temiz ve düzenli bir yaşam ortamı sağlamak konularında uzmanlaşan PERAMER YÖNETİM, verdiği hizmetlerle müşterilerinin sağlığını ve huzurunu korumaktadır.

 

Genel yönetim ve muhasebe hizmetlerimizin yanı sıra temizlik hizmetlerimizle de bol referans sahibi olarak müşterilerimizin desteği ile sektörde yıllardır hizmet vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz onlarca alandan en önemlilerinden biri de temizlik hizmetleridir. Site sakinleri tarafından pek de önemsenmeyen merdiven kenarlıkları, asansör içi, dış kapı ve zemin gibi yerlerin. Görünmeyen mikroorganizmalardan arındırılması için gerekli hijyenik şartları sağlıyoruz. Böylece çocuklarınızın olası hastalık risklerini elemine etmiş oluyoruz.

 

Temizlik hizmetlerini sunarken siz değerli müşterilerimizin bakış açısı ile temizlik olayına bakmaya çalışıyoruz ve beklentilerinizi öngörerek en üst seviyede hizmet vermeye çalışıyoruz. Daha önce karşılaştığınız olumsuzlukları, site yönetimi ile yaptığımız anlaşmada öğreniyor, bunların bertaraf edilmesi için üstün gayret gösteriyoruz.

Firma felsefemiz ilk sözleşmeden sonra yine tercih edilen bir organizasyon olmaktır. Bunun bilincinde olarak sunduğumuz tüm hizmetlerdeki en büyük gayemiz sizlerin sağlığı, huzuru ve memnuniyetidir.

Temizlik hizmeti sunduğumuz bölgelerin yeniden temizliğe ihtiyaç duymaması için gerekli itinayı gösteriyor, bir sonraki temizlik periyoduna kadar yeterli hijyenin sağlanması için elimizden geleni yapıyoruz.

 

Apartmanların, sitelerin, evlerin, villaların, inşaatların, ofislerin, işyerlerinin, büroların, dış cephelerin, camların, blokların, lojmanların, otellerin, tatil köylerinin, alışveriş merkezlerinin, hastanelerin, fuar alanlarının, stantların, sert ve yumuşak tüm zeminlerin, duvar ve tavanların temizliğine verdiğimiz önemle, yıllardır en çok tercih edilen firmalardan biri olduğumuz için kendimizi gururlu hissediyoruz. Bu haklı gururu taşımamıza vesile olan siz değerli müşterilerimizle karşılıklı güven ve saygı ilkeleri çerçevesinde hizmetlerimizi yürütmeye devam ediyoruz.

 

Bir temizlik şirketinden öte ailenizin bir parçasıymış gibi işimizi önemsiyoruz. Temizliğin toplu yaşam merkezlerinin en önemli sac ayaklarından biri olduğunu biliyor, insanı önemseyen felsefemizle her zaman bir adım önde başlıyoruz.

 


Anahtar Kelimeler : EV TEMİZLİĞİEV TEMİZLİĞİ VİLLA TEMİZLİĞİ İNŞAAT ve TADİLAT SONRASI TEMİZLİK OFİS BÜRO İŞ YERİ TEMİZLİĞİ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ SİTE BLOK LOJMAN TEMİZLİĞİ OTEL TATİL KÖYÜ TEMİZLİĞİ ALIŞ VERİŞ YAŞAM MERKEZİ TEMİZLİĞİ HASTANE TEMİZLİĞİ FUAR ALANI STAND TEMİZLİĞİ DUVAR TAVAN TEMİZLİĞİ SERT ZEMİN TE